T: +48 505499383 / E: biuro@centrummike.pl

One of the worlds most knowledgeable and respected micropigmentation technicians, Agnieszka Zapala’s expertise knows no rival.

 • PROGRAM COST:- POA
 • LOCATION:- POLAND
 • MAX CLASS SIZE:- 6
 • TRAINERS:- AGNIESZKA ZAPALA
 • DURATION:- 4 DAYS
 • FREQUENCY:- MONTHLY
 • BROCHURE:- DOWNLOAD

T: +48 505499383
E: biuro@centrummike.pl

Agnieszka Zapala is the Founder of Polish scalp micropigmentation center Mikro Hair, one of the world’s best and most respected SMP clinics. Leading the way in Poland for many years, Agnieszka’s work competes at the highest level with the very best in the business.

Students at Mikro Hair are taught advanced scalp micropigmentation techniques using the Scalp Liner, a micropigmentation machine of Agnieszka’s own design. This machine uses adapted acupunture needles due to their tiny size of just 0.12mmm, enabling the smallest and most detailed follicle impressions. View this device on YouTube.

Micropigmentation requires extraordinary precision of hands as well as devices. Therefore, Agnieszka believes that the most important investment should be the training, which will suitably prepare students for scalp pigmentation.

Invest in development and gain new qualifications to pursue a rewarding career with a high profit margin. We invite you to train in scalp micropigmentation with guaranteed professionalism, natural effects and a unique teaching method. We are a clinic with many years of experience, having performed thousands of treatments. Our customers come back to us regularly for top up treatments, so we are well aware of how pigmentation behaves over time.

We strongly believe that scalp micropigmentation services will be the most dynamically developing field in the beauty industry.

Moi Drodzy jest nam niezmiernie miło przedstawić Wam pierwszą grupę Kursantek, która zainaugurowała rozpoczęcie projektu jakim jest Roczna Szkoła Makijażu Permanentnego. Z uruchomieniem rocznej szkoły czekaliśmy dosyć długo. Jak do każdego projektu pragnęliśmy solidnie się przygotować. Chcieliśy mieć również pewność, że rynek dojrzeje do takiego rozwiązania. 
Tak właśnie się stało. Ogromnie nas cieszy, że coraz więcej osób poszukuje rozwiązań szkoleniowych, które pozwalają na uzyskanie pogłębionej wiedzy, gdzie nacisk kładzie się na praktykę, a program szkoleniowy realizowany jest w zdecydowanie dłuższym niż kilkudniowym harmonogramie czasowo-merytorycznym. 
Większość naszych Kursantek to ososby, które od dłuższego już czasu są związane z makijażem permanentnym. Skąd więc pomysł na
Moi Drodzy jest nam niezmiernie miło przedstawić Wam pierwszą grupę Kursantek, która zainaugurowała rozpoczęcie projektu jakim jest Roczna Szkoła Makijażu Permanentnego. Z uruchomieniem rocznej szkoły czekaliśmy dosyć długo. Jak do każdego projektu pragnęliśmy solidnie się przygotować. Chcieliśy mieć również pewność, że rynek dojrzeje do takiego rozwiązania. Tak właśnie się stało. Ogromnie nas cieszy, że coraz więcej osób poszukuje rozwiązań szkoleniowych, które pozwalają na uzyskanie pogłębionej wiedzy, gdzie nacisk kładzie się na praktykę, a program szkoleniowy realizowany jest w zdecydowanie dłuższym niż kilkudniowym harmonogramie czasowo-merytorycznym. Większość naszych Kursantek to ososby, które od dłuższego już czasu są związane z makijażem permanentnym. Skąd więc pomysł na "powrót do korzeni"? Ze świadomości, którą niewątpliwie należy docenić. Z dojrzałości zawodowej, której nie mają jeszcze osoby nie mające styczności z makijażem permanentnym, którym często wydaje się, że nie jest to wcale takie skomplikowane zajęcie. Jestem skłonna założyć się, że w przypadku większości pracujących w branży osób świadoma pigmentacja pojawiła się rok-dwa po ukończeniu pierwszego szkolenia. Dlaczego? Bo tak wygląda naturalny proces uczenia się w zawodach opartych na praktyce. Musimy dać sobie czas na popełnianie błędów, szukanie rozwiązań, na doświadczanie, które tę właśnie świadomość buduje. Decydując się na kilkudniowy kurs podstawowy dźwigamy ten rozwój samodzielnie. Oczywiście pomoc szkoleniowca jest na wagę złota, ale nie przynosi takiej skuteczności jak spotykanie się z nim co jakiś czas i sukcesywne weryfikowanie umiejętności. Dzięujemy za zaufanie, podziwiamy zaangażowanie i chęć świadomego doskonalenia umiejętności. Stety niestety czas mija bardzo szybko i za chwilę pisać mi przyjdzie tekst na zakończenie naszej szkoły 😉 Na to mam jeszcze jednak "chwilę" - wkońcu to osiem zjazdów, tymczasem do zobaczenia podczas kolejnego spotkania!
Szkolenie z pierwszej pomocy - absolutny MUST HAVE dla każdej osoby, prowadzącej działalność opartą na usługach dla klientów. 
Gabinet linergisty to niewątpliwie miejsce gdzie możemy spotkać się z trudnymi sytuacjami podczas codziennej pracy. Omdlenie, atak epilepsji, skaleczenie - czy napewno wiesz jak reagowac w takich sytuacjach? 
Od tego roku na pracodawcach ciąży dodatkowo obowiązek zapewnienia szkoleń z zakresu pierwszej pomocy dla pracowników. W szkoleniu wzięły udział dwie grupy - trenerska oraz grupa podstawowa z naszej rocznej szkoły makijażu permanentnego. Dla obu grup temat bardzo ważny. Temat, który powinien być odświeżany raz w roku - taka wiedza musi być utrwalana, byśmy wiedzieli jak automatycznie reagować w newralgicznych sytuacjach. Szkolenie prowadził Przemysław Abramczyk, doświadczony ratownik medyczny, który przez lata pracował w Policji, obecnie odbywa służbę w wojsku. Jego doświadczenie i pasja do przekazywanej wiedzy pozwoliła uczestnikom szkolenia na niezwykle szczegółowe zgłębienie tematu pierwszej pomocy. 
To szkolenie nie jest kilkugodzinnym powierzchownym kursem. To całodniowa porcja wiedzy, poparta ćwiczeniami praktycznymi na fantomach (3 rodzaje) oraz defibrylatorze. Polała się też (sztuczna) krew, połamały (sztuczne) kości, by nasi uczestnicy mogli wziąć udział w opatrywaniu ran. Jednym słowem działo się! Informacje i zapisy
+48 507 406 886
@NaturalnyPermanentny
www.naturalnypermanentny.pl
Insta https://www.instagram.com/centrum_mikropigmentacji/
YouTube https://www.youtube.com/c/centrummikropigmentacji #makijazpermanentny #makijazpermanentnyopinie #makijazpermanentnywarszawa #makijazpermanentnypowieki #makijazpermanentnypowiek #makijazpermanentnyoczu #makijazpermanentnykreski #makijazpermanentnybrwi #makijazpermanentnybrwiombre #makijazpermanentnyusta #makijazpermanentnyust #ustaombre #brwiombre #szkoleniapmu #szkoleniapmuwarszawa #szkoleniamakijazpermanentny #kursymakijazpermanentny #warsztatymakijazpermanentny #szkoleniepodstawowemakijazpermanentny #rocznaszkolamakijazupermanentnego #rocznaszkolamakijazpermanentny
Szkolenie z pierwszej pomocy - absolutny MUST HAVE dla każdej osoby, prowadzącej działalność opartą na usługach dla klientów. Gabinet linergisty to niewątpliwie miejsce gdzie możemy spotkać się z trudnymi sytuacjami podczas codziennej pracy. Omdlenie, atak epilepsji, skaleczenie - czy napewno wiesz jak reagowac w takich sytuacjach? Od tego roku na pracodawcach ciąży dodatkowo obowiązek zapewnienia szkoleń z zakresu pierwszej pomocy dla pracowników. W szkoleniu wzięły udział dwie grupy - trenerska oraz grupa podstawowa z naszej rocznej szkoły makijażu permanentnego. Dla obu grup temat bardzo ważny. Temat, który powinien być odświeżany raz w roku - taka wiedza musi być utrwalana, byśmy wiedzieli jak automatycznie reagować w newralgicznych sytuacjach. Szkolenie prowadził Przemysław Abramczyk, doświadczony ratownik medyczny, który przez lata pracował w Policji, obecnie odbywa służbę w wojsku. Jego doświadczenie i pasja do przekazywanej wiedzy pozwoliła uczestnikom szkolenia na niezwykle szczegółowe zgłębienie tematu pierwszej pomocy. To szkolenie nie jest kilkugodzinnym powierzchownym kursem. To całodniowa porcja wiedzy, poparta ćwiczeniami praktycznymi na fantomach (3 rodzaje) oraz defibrylatorze. Polała się też (sztuczna) krew, połamały (sztuczne) kości, by nasi uczestnicy mogli wziąć udział w opatrywaniu ran. Jednym słowem działo się! Informacje i zapisy +48 507 406 886 @NaturalnyPermanentny www.naturalnypermanentny.pl Insta https://www.instagram.com/centrum_mikropigmentacji/ YouTube https://www.youtube.com/c/centrummikropigmentacji #makijazpermanentny #makijazpermanentnyopinie #makijazpermanentnywarszawa #makijazpermanentnypowieki #makijazpermanentnypowiek #makijazpermanentnyoczu #makijazpermanentnykreski #makijazpermanentnybrwi #makijazpermanentnybrwiombre #makijazpermanentnyusta #makijazpermanentnyust #ustaombre #brwiombre #szkoleniapmu #szkoleniapmuwarszawa #szkoleniamakijazpermanentny #kursymakijazpermanentny #warsztatymakijazpermanentny #szkoleniepodstawowemakijazpermanentny #rocznaszkolamakijazupermanentnego #rocznaszkolamakijazpermanentny